WITAMY W SKLEPIE TWÓJREEBOK.PL

Sklep TwójReebok.pl jest oficjalnym internetowym sklepem dystrybutora marki Reebok Fitness

Sklep TwójReebok.pl

W naszym sklepie nie zapłacisz nic za wysyłkę, a zamówione towary wyślemy Ci na drugi dzień.

Życzymy udanych zakupów!

BIDON REEBOK 650 ML TRANS PINK

Bidon jest szczelnie zamykany, wykonany z trwałych, odpornych na uszkodzenia i bezpiecznych materiałów. Specjalny system otwierania i zamykania ustnika jedną ręką eliminuje konieczność przerywania treningu w celu odkręcenia bidonu. Ustnik po zamknięciu całkowicie chowa się w pokrywie co gwarantuje higienę i 100% ochrony przed zanieczyszczeniami. Dodatkowo, praktyczny pasek ułatwia transport bidonu, ergonomiczny kształt sprawia, że wygodnie trzyma się go w dłoni a transparentny design EASYlook pozwala na szybką i łatwą kontrolę ilości płynów w bidonie.
Array
Cena sprzedaży 29,00 zł
Rabat
Na zamowienie
Opis

 

Woda stanowi 60-70% masy ciała dorosłego człowieka. Odpowiednie nawodnienie organizmu jest bardzo ważne, zwłaszcza podczas treningu lub innego wysiłku fizycznego. Bidon marki Reebok Fitness jest niezbędnym wyposażeniem każdego entuzjasty sportu – niezależnie od tego czy idziesz na siłownię, zajęcia fitness czy biegasz w plenerze. Bidon jest szczelnie zamykany, wykonany z trwałych, odpornych na uszkodzenia i bezpiecznych materiałów. Specjalny system otwierania i zamykania ustnika jedną ręką eliminuje konieczność przerywania treningu w celu odkręcenia bidonu. Ustnik po zamknięciu całkowicie chowa się w pokrywie co gwarantuje higienę i 100% ochrony przed zanieczyszczeniami. Dodatkowo, praktyczny uchwyt ułatwia transport bidonu, bidon wygodnie trzyma się go w dłoni a transparentny design w EASYlook pozwala na szybką i łatwą kontrolę ilości płynów w bidonie.

 

 SPECYFIKACJA:

 • Praktyczny bidon o pojemności 650 ml
 • Modny design i ergonomiczny kształt 
 • Wykonany z bezpiecznych i trwałych materiałów najwyższej jakości, niezawierających BPA
 • Szczelna zakrętka z wyprofilowanym ustnikiem gwarantującym wygodę picia
 • Rurka pozwalająca na całkowite wypicie napoju
 • Chowany w zakrętce ustnik zapewnia higienę i ochronę przed zanieczyszczeniami
 • Praktyczny uchwyt 
 • Transparentny design EASYlook i czytelna miarka pozwalają na szybką i łatwą kontrolę ilości płynów w bidonie
 • Łatwy w utrzymaniu w czystości 
 • Kolor: przeźroczysty
 • Wymiary: 24 x 7,3 x 7,3 cm
 • Gwarancja 12 miesięcy

REEBOK TO TWARDY FITNESS. Reebok reprezentuje swoje indywidualne i innowacyjne podejście do fitnessu – to fitness nieskrępowany, optymistyczny, odważny i wykraczający poza wszelkie przyjęte normy. Postawa promowana przez Reebok brzmi: „Nie boję się dodatkowego bólu, nie wycofam się przed wyzwaniem, będę ciężko pracować, ponieważ wierzę w siebie”.

Reebok to twardy fitness, który wykracza poza sprawność fizyczną i podąża także w kierunku społecznego i psychicznego dobrego samopoczucia.

Reebok nigdy nie jest zadowolony ze status quo, a zatem stosuje ideę twardego fitnessu także w swoich inicjatywach biznesowych. Oznacza to nieustanne poszukiwanie nowych rozwiązań, aby wspierać innowacjami entuzjastów, którzy sami testują granice tradycyjnego pojęcia sprawności. Efektem tych poszukiwań są niezawodne, innowacyjne i najwyższej klasy sprzęty i akcesoria treningowe o ponadprzeciętnej jakości.
  

LET YOUR CUSTOMER TALK
ABOUT YOUR SHOP

info@twojreebok.pl

TwójReebok.pl
Bacha Sport - autoryzowany główny dystrybutor Reebok Fitness na terenie Polski

Kozielska 439, 44-164 Gliwice

tel. 32 302 97 19

fax 32 302 97 17


TOP