WITAMY W SKLEPIE TWÓJREEBOK.PL

Sklep TwójReebok.pl jest oficjalnym internetowym sklepem dystrybutora marki Reebok Fitness

Sklep TwójReebok.pl

W naszym sklepie nie zapłacisz nic za wysyłkę, a zamówione towary wyślemy Ci na drugi dzień.

Życzymy udanych zakupów!

REEBOK BIDON 1000 ML TRITAN SZARY RABT-14001GR

Woda stanowi 60-70% masy ciała dorosłego człowieka. Odpowiednie nawodnienie organizmu jest bardzo ważne, zwłaszcza podczas treningu lub innego wysiłku fizycznego. Bidon marki Reebok Fitness jest niezbędnym wyposażeniem każdego entuzjasty sportu – niezależnie od tego czy idziesz na siłownię, zajęcia fitness czy biegasz w plenerze. Bidon jest szczelnie zamykany, wykonany z niezwykle trwałego, odpornego na stłuczenia tworzywa Tritanu o właściwościach zbliżonych do szkła. Wygodnie trzyma się go w dłoni a czytelna miarka pozwala na szybką i łatwą kontrolę ilości płynów w bidonie.
Array
Cena sprzedaży 89,00 zł
Rabat
W magazynie
Opis

 

Woda stanowi 60-70% masy ciała dorosłego człowieka. Odpowiednie nawodnienie organizmu jest bardzo ważne, zwłaszcza podczas treningu lub innego wysiłku fizycznego. Bidon marki Reebok Fitness jest niezbędnym wyposażeniem każdego entuzjasty sportu – niezależnie od tego czy idziesz na siłownię, zajęcia fitness czy biegasz w plenerze. Bidon jest szczelnie zamykany, wykonany z niezwykle trwałego, odpornego na stłuczenia tworzywa Tritan o właściwościach zbliżonych do szkła. Wygodnie trzyma się go w dłoni a czytelna miarka pozwala na szybką i łatwą kontrolę ilości płynów w bidonie.

 

 

SPECYFIKACJA:

 • Praktyczny bidon o pojemności 1000 ml
 • Szeroki otwór o średnicy 60 mm (łatwe wlewanie/wsypywanie ewentualnych suplementów)
 • Wykonany z bezpiecznych i trwałych materiałów najwyższej jakości, niezawierających BPA (całkowicie bezpieczny dla zdrowia)
 • Gumowana zewnętrzna powłoka eliminuje probelm ślizgania się bidonu w dłoni
 • Zakręcana nakrętka
 • Praktyczny gumowy uchwyt
 • Nie absorbuje i nie przenosi zapachów
 • Tworzywo przyjazne środowisku, odporne na odkształcenia, stłuczenia i blaknięcie pod wpływem promieni UV
 • Czytelna miarka pozwalają na szybką i łatwą kontrolę ilości płynów w bidonie
 • Łatwy w utrzymaniu w czystości - możliwość mycia w zmywarce
 • Zakres temperatury:  -10°C to 90°C
 • Wymiary: 26,8 x 7,8 cm
 • Gwarancja 12 miesięcy

 

 

REEBOK TO TWARDY FITNESS. Reebok reprezentuje swoje indywidualne i innowacyjne podejście do fitnessu – to fitness nieskrępowany, optymistyczny, odważny i wykraczający poza wszelkie przyjęte normy. Postawa promowana przez Reebok brzmi: „Nie boję się dodatkowego bólu, nie wycofam się przed wyzwaniem, będę ciężko pracować, ponieważ wierzę w siebie”.

Reebok to twardy fitness, który wykracza poza sprawność fizyczną i podąża także w kierunku społecznego i psychicznego dobrego samopoczucia.

Reebok nigdy nie jest zadowolony ze status quo, a zatem stosuje ideę twardego fitnessu także w swoich inicjatywach biznesowych. Oznacza to nieustanne poszukiwanie nowych rozwiązań, aby wspierać innowacjami entuzjastów, którzy sami testują granice tradycyjnego pojęcia sprawności. Efektem tych poszukiwań są niezawodne, innowacyjne i najwyższej klasy sprzęty i akcesoria treningowe o ponadprzeciętnej jakości.
  

LET YOUR CUSTOMER TALK
ABOUT YOUR SHOP

info@twojreebok.pl

TwójReebok.pl
Bacha Sport - autoryzowany główny dystrybutor Reebok Fitness na terenie Polski

Kozielska 439, 44-164 Gliwice

tel. 32 302 97 19

fax 32 302 97 17


TOP