WITAMY W SKLEPIE TWÓJREEBOK.PL

Sklep TwójReebok.pl jest oficjalnym internetowym sklepem dystrybutora marki Reebok Fitness

Sklep TwójReebok.pl

W naszym sklepie nie zapłacisz nic za wysyłkę, a zamówione towary wyślemy Ci na drugi dzień.

Życzymy udanych zakupów!

RĘKAWICZKI TRENINGOWE STRENGTH RAGB-11236GR L

Rękawiczki treningowe marki Reebok są idealne do treningu siłowego i ćwiczeń fitness. Są komfortowe, anatomicznie wyprofilowane i wykonane z elastycznego, oddychającego materiału. Zewnętrzna strona rękawic wykonana z cienkiego, elastycznego,  oddychającego materiału dla lepszej wentylacji Wewnętrzna strona rękawic wykonana w taki sposób, aby gwarantować wysoki komfort, zapobiegać otarciom, odciskom oraz wyślizgnięciu się przyrządu z ręki ćwiczącego Unikalna, wzmocniona konstrukcja zapewnia doskonałą wytrzymałość Zapięcie na rzep dla idealnego i precyzyjnego dopasowania rękawic do dłoni ćwiczącego Rękawice posiadają specjalne uchwyty ułatwiające ściąganie rękawic Rozmiar: L Wymiary: 17 (dł.) x 15 (szer.)  Kolor: czarny z czerwonymi elementami
Array
Cena sprzedaży 89,00 zł
Rabat
Na zamowienie
Opis

 

Rękawiczki treningowe marki Reebok są idealne do treningu siłowego i ćwiczeń fitness. Są komfortowe, anatomicznie wyprofilowane i wykonane z elastycznego, oddychającego materiału.

OPIS:

 • Komfortowe, anatomicznie wyprofilowane rękawice treningowe wysokiej jakości
 • Zewnętrzna strona rękawic wykonana z cienkiego, elastycznego,  oddychającego materiału dla lepszej wentylacji
 • Wewnętrzna strona rękawic wykonana w taki sposób, aby gwarantować wysoki komfort, zapobiegać otarciom, odciskom oraz wyślizgnięciu się przyrządu z ręki ćwiczącego
 • Unikalna, wzmocniona konstrukcja zapewnia doskonałą wytrzymałość
 • Zapięcie na rzep dla idealnego i precyzyjnego dopasowania rękawic do dłoni ćwiczącego
 • Rękawice posiadają specjalne uchwyty ułatwiające ściąganie rękawic
 • Rozmiar: L
 • Wymiary: 17 (dł.) x 15 (szer.) 
 • Kolor: czarny z czerwonymi elementami
 • Nr artykułu: RAGB-11236GR
 • Gwarancja 12 miesięcy

ZASTOSOWANIE:

 • Idealne do ćwiczeń fitness oraz treningu siłowego z obciążeniem 

 

REEBOK TO TWARDY FITNESS Reebok reprezentuje swoje indywidualne i innowacyjne podejście do fitnessu – to fitness nieskrępowany, optymistyczny, odważny i wykraczający poza wszelkie przyjęte normy. Postawa promowana przez Reebok brzmi: „Nie boję się dodatkowego bólu, nie wycofam się przed wyzwaniem, będę ciężko pracować, ponieważ wierzę w siebie”.
Reebok to twardy fitness, który wykracza poza sprawność fizyczną i podąża także w kierunku społecznego i psychicznego dobrego samopoczucia.
Reebok nigdy nie jest zadowolony ze status quo, a zatem stosuje ideę twardego fitnessu także w swoich inicjatywach biznesowych. Oznacza to, nieustanne poszukiwanie nowych rozwiązań, aby wspierać innowacjami entuzjastów, którzy sami testują granice tradycyjnego pojęcia sprawności. Efektem tych poszukiwań są niezawodne, innowacyjne i najwyższej klasy sprzęty i akcesoria treningowe o ponadprzeciętnej jakości.

 

LET YOUR CUSTOMER TALK
ABOUT YOUR SHOP

info@twojreebok.pl

TwójReebok.pl
Bacha Sport - autoryzowany główny dystrybutor Reebok Fitness na terenie Polski

Kozielska 439, 44-164 Gliwice

tel. 32 302 97 19

fax 32 302 97 17


TOP