Drukuj


Prace badawczo-rozwojowe (R&D) stanowią kluczowy element w sukcesie firmy od początku jej istnienia, co w znacznym stopniu przyczynia się do osiąganych wysokich pozycji na rynku sprzętu i akcesoriów sportowych.

Reebok Fitness inwestuje znaczne środki w szczegółowe badania i testy nad produktami i procesami oraz dąży do ciągłego ich doskonalenia poprzez wprowadzanie innowacyjnych technologii. Nad badaniami i testami czuwają zespoły specjalistów, m.in. zespoły inżynierskie, zespoły rozwoju produktów oraz specjalne grupy odpowiedzialne za wdrażanie nowych projektów i strategii. Praktykowana jest polityka ciągłego monitorowania zawodników i ich wyników w celu opracowywania nowych technologii i doskonalenie już istniejących.

Produkty Reebok Fitness to najwyższej jakości sprzęty zaprojektowane zgodnie z potrzebami konsumentów.

 

 


RUN ON EARTH - ćwicz w domu i zobacz cały świat!

Wystarczy tylko połączyć swój telefon lub tablet ze sprzętem fitness: bieżnią, orbitrekiem lub rowerem treningowym z najnowszej serii Titanium marki Reebok Fitness.

Aplikacja Run on Earth jest zintegrowana z Google Maps co pozwala nam na konfigurowanie i wytyczanie tras treningowych na całym świecie, a co za tym idzie, możliwość realistycznych doznań i wrażeń wynikających z poznawania świata z jednoczesnym dbaniem o formę i sylwetkę.  

Street View ukazuje panoramiczne widoki z poziomu ulicy.

Map View ułatwia lokalizację i śledzenie ustalone trasy.

Satelite View zapewnia realistyczny widok z „lotu ptaka”.

Aplikacja Run on Earth współgra z Twoim sprzętem fitness i automatycznie reguluje poziom nachylenia (w przypadku bieżni) lub poziom oporu (w przypadku rowerów i orbitreków) aby odzwierciedlić realne warunki panujące na wybranej przez użytkownika trasie. Aplikacja daje możliwość śledzenia parametrów treningu, takich jak opór, nachylenie trasy, czas, spalane kalorie, dystans czy prędkość. Po każdym treningu otrzymujemy szczegółowe wyniki i statystyki naszych osiągnięć, które mogą zostać zapisane aby ułatwić nam ustalanie nowych celów.

Ustalanie trasy nigdy nie było łatwiejsze – wystarczy na dotykowym ekranie zaznaczyć miejsce startu i mety i gotowe! W międzyczasie można dokonywać dowolnych modyfikacji trasy.

Swoimi osiągnięciami i wynikami możesz się dzielić z innymi korzystając z portali społecznościowych takich Facebook czy Twitter czy też po prostu wysłać maila do znajomych.

 


INNOWACYJNOŚĆ W SERII TITANIUM MARKI REEBOK FITNESS

 


Najnowsza, innowacyjna seria sprzętu cardio od Reebok Fitness, w skład której wchodzą bieżnie, rowery treningowe, orbitreki z kołem zamachowym z tyłu oraz z kołem zamachowym z przodu.

Serię Tianium projektowali najlepsi projektanci czerpiąc inspiracje z produktów luksusowych i zaprojektowanych do solidnej pracy. Bazowanie na trendach wzorniczych w przemyśle motoryzacyjnych, m.in. na modelu Range Rover Evoque okrzykniętego ikoną stylu oraz nowościach w sprzętach elektronicznych takich jak Apple iPad, Iphone było podstawą do stworzenia zaawansowanego technologicznie sprzętu fitness. Wzięto pod uwagę także wykorzystanie komunikacji bezprzewodowej oraz online mapping. Przeanalizowano cechy produktów przemysłu rowerowego pod kątem możliwości wykorzystania w sprzęcie stacjonarnym. Seria Titanium to przede wszystkim innowacyjność, unikalny wygląd, jakość wykonania i najnowocześniejsze technologie użyte w procesie projektowania i produkcji.  


EASYTONE STEP

Innowacyjny produkt aktywizujący i angażujący całe ciało podczas ćwiczeń, pomocny w kształtowaniu i modelowaniu mięśni. EasyTone Step zbudowany jest z antypoślizgowej platformy osadzonej na dwóch podstawach wypełnionych powietrzem, które amortyzują przeciążenia i obciążenia naszych stawów. Podstawy-poduszki powietrzne z możliwością regulacji stopnia napełnienia powietrzem, dodatkowo zmniejszają naszą stabilność podczas ćwiczeń i zmuszają mięśnie do ciągłej pracy, przez co trening z użyciem tego przyrządu jest efektywniejszy i daje możliwość szybszego osiągnięcia wyznaczonych sobie celów. W odróżnieniu od standardowego stepu, specjalna dwustronna konstrukcja EasyTone Step umożliwia wykonywanie niezliczonej ilości różnorodnych ćwiczeń zarówno na platformie jak i podstawach.

 


PIŁKI GIMNASTYCZNE ANTI-BURST

Piłki gimnastyczne Reebok Fitness wykonane są z najwyższej jakości tworzywa Anti-burst, dzięki któremu piłka w razie pęknięcia, nie od razu a stopniowo traci powietrze, chroniąc ćwiczącego przed nagłym upadkiem i kontuzją. Dodatkowo tworzywo jest odporne na odkształcenia. Różne rozmiary piłek, umożliwiają odpowiednie ich dopasowanie do wzrostu użytkownika.


HANTLE Z UCHWYTEM

Reebok, jako jeden z pierwszych producentów akcesoriów fitness, wprowadził hantle z regulowanymi na rzep uchwytami. Po pierwsze, regulowane uchwyty pozwalają na idealne dopasowanie hantli do dłoni ćwiczącego, zapewniają lepszą kontrolę nad hantlem oraz minimalizuje ryzyko wyślizgnięcia się hantla z dłoni. Po drugie, uchwyty eliminują potrzebę mocnego ściskania hantla podczas szybkich i gwałtownych ruchów, co powoduje wolniejszy przepływ krwi.

Co ważne, odpowiedni, nie za mocny, chwyt hantli zmniejsza napięcie w rękach, ramionach oraz odcinku szyjnym, co przekłada się na efektywniejszą pracę mięśni w tych partiach ciała.


TECHNOLOGIA ZIGTECH W SPRZĘCIE REEBOK ZR-SERIES


Sprzęt fitness Reebok ZR - series inspirowany jest technologią ZigTech, której zastosowanie pozwala na zwrot części energii wykorzystanej podczas biegu zwiększając efektywność treningu. Seria ZR jest następcą popularnej serii Z, w której to po raz pierwszy wykorzystano technologię ZigTech, stosowaną wcześniej wyłącznie w specjalistycznych butach przeznaczonych dla profesjonalnych biegaczy.


 Za każdym razem, gdy stopa podczas biegu spotyka się z podłożem, na dolne partie  ciała oddziałuje siła większa lub równa masie ciała. Technologia ZigTech opiera się na odkryciu, że energia zwrotna powstająca po zetknięciu się pięty z podłożem, może rozchodzić się horyzontalnie wzdłuż stopy. Energia jest transferowana wzdłuż podeszwy buta, od pięty aż po palce, dzięki czemu odzyskujemy więcej energii przy wybiciu odciążając stawy i mięśnie podczas treningu. W bieżniach Reebok ZR-series zastosowano amortyzację wykorzystującą wspomniany zwrot energii. Specjalny pas bieżny absorbuje uderzenie pięty i rozprowadza wydzieloną energię po podłożu. Dzięki wykorzystaniu technologii ZigTech w bieżniach marki Reebok zmęczenie mięśni, ścięgien i obciążenie stawów zmniejszone jest nawet do 21%! Dzięki temu możemy trenować dłużej nie narażając się na kontuzje!