WITAMY W SKLEPIE TWÓJREEBOK.PL

Sklep TwójReebok.pl jest oficjalnym internetowym sklepem dystrybutora marki Reebok Fitness

Sklep TwójReebok.pl

W naszym sklepie nie zapłacisz nic za wysyłkę, a zamówione towary wyślemy Ci na drugi dzień.

Życzymy udanych zakupów!

REEBOK BIDON 500 ML CZERWONY RABT-12003RD

Bidon jest szczelnie zamykany, wykonany z trwałych, odpornych na uszkodzenia i bezpiecznych materiałów. Specjalny system otwierania i zamykania ustnika eliminuje konieczność przerywania treningu w celu odkręcenia bidonu. Dodatkowo, ergonomiczny kształt sprawia, że wygodnie trzyma się go w dłoni a czytelna miarka pozwala na szybką i łatwą kontrolę ilości płynów w bidonie.
Array
Cena sprzedaży 26,00 zł
Rabat
W magazynie
Opis

 

Woda stanowi 60-70% masy ciała dorosłego człowieka. Odpowiednie nawodnienie organizmu jest bardzo ważne, zwłaszcza podczas treningu lub innego wysiłku fizycznego. Bidon marki Reebok Fitness jest niezbędnym wyposażeniem każdego entuzjasty sportu – niezależnie od tego czy idziesz na siłownię, zajęcia fitness czy biegasz w plenerze. Bidon jest szczelnie zamykany, wykonany z trwałych, odpornych na uszkodzenia i bezpiecznych materiałów. Dodatkowo, ergonomiczny kształt sprawia, że wygodnie trzyma się go w dłoni a czytelna miarka pozwala na szybką i łatwą kontrolę ilości płynów w bidonie.

 

SPECYFIKACJA:

  • Praktyczny bidon o pojemności 500 ml
  • Ergonomiczny kształt zapewnia pewny chwyt
  • Wykonany z bezpiecznych i trwałych materiałów najwyższej jakości, niezawierających BPA
  • Szczelny ustnik gwarantujący wygodę picia
  • Sylikonowa uszczelka gwarantująca 100% szczelności
  • Wytrzymałe tworzywo LDPE odporne na odkształcenia i blaknięcie pod wpływem promieni UV
  • Czytelna miarka pozwalają na szybką i łatwą kontrolę ilości płynów w bidonie
  • Łatwy w utrzymaniu w czystości - możliwość mycia w zmywarce
  • Wymiary: 20,5 x 7,2 cm
  • Gwarancja 12 miesięcy

REEBOK TO TWARDY FITNESS. Reebok reprezentuje swoje indywidualne i innowacyjne podejście do fitnessu – to fitness nieskrępowany, optymistyczny, odważny i wykraczający poza wszelkie przyjęte normy. Postawa promowana przez Reebok brzmi: „Nie boję się dodatkowego bólu, nie wycofam się przed wyzwaniem, będę ciężko pracować, ponieważ wierzę w siebie”.

Reebok to twardy fitness, który wykracza poza sprawność fizyczną i podąża także w kierunku społecznego i psychicznego dobrego samopoczucia.

Reebok nigdy nie jest zadowolony ze status quo, a zatem stosuje ideę twardego fitnessu także w swoich inicjatywach biznesowych. Oznacza to nieustanne poszukiwanie nowych rozwiązań, aby wspierać innowacjami entuzjastów, którzy sami testują granice tradycyjnego pojęcia sprawności. Efektem tych poszukiwań są niezawodne, innowacyjne i najwyższej klasy sprzęty i akcesoria treningowe o ponadprzeciętnej jakości.
  

LET YOUR CUSTOMER TALK
ABOUT YOUR SHOP

info@twojreebok.pl

TwójReebok.pl
Bacha Sport - autoryzowany główny dystrybutor Reebok Fitness na terenie Polski

Kozielska 439, 44-164 Gliwice

tel. 32 302 97 19

fax 32 302 97 17


TOP