Nowa seria Floatride to bieżnie wykorzystujące najnowszą technologię, abyś mógł biegać w domu jeszcze szybciej i wygodniej. Zaprojektowane z myślą o biegaczach domowych, FR20 i FR30 zapewniają solidną i niezawodną amortyzację, której można oczekiwać od ciężkiej bieżni komercyjnej, jaką możesz znaleźć na siłowni. Takie same funkcje i zalety znajdziesz w stylowym, minimalistycznym projekcie marki Reebok. Bieżnia z serii Floatride idealnie uzupełni każde domowe wnętrze.

Pas bieżni wzbogacony został w system Floatride +, innowację w technologii amortyzacji bieżni. Strategicznie rozmieszczone strefy pomagają zmniejszyć obciążenie stawów podczas biegu i efektywnie pochłaniają energię uderzenia. Dzięki temu zapewniają amortyzację i niezwykle komfortowy i bezpieczny trening.

 

 

Bieżnia SL 8.0 spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i zadowoleniem klientów. Z tego powodu marka Reebok rozszerzyła serię o innowacyjny orbitrek i rower treningowy. Sprzęty spełniają najwyższe światowe standardy jakości, a nowoczesny wygląd przyciągnie uwagę każdego, kto podąża za najnowszymi trendami.

Innowacyjny orbitrek i rower są gwarancją bezpiecznego, komfortowego treningu. Posiadają cztery nóżki poziomujące, co zapewnia wyjątkową stabilność i eliminuje ewentualne nierówności podłoża. Jeśli szukasz odpowiedniego sprzętu cardio, seria SL 8.0 jest stworzona właśnie dla Ciebie.

 

 

Wszystkie sprzęty z serii SL 8.0 są kompatybilne z aplikacją Reebok Fitness. Dzięki temu trening jest bardziej zróżnicowany i ciekawszy. Biegnąc na bieżni, możesz wybrać trasę i pokonać ją wirtualnie za pomocą Google Maps i Street View. W trakcie takiego treningu nachylenie reguluje się automatycznie, a Ty koncentrujesz się tylko na biegu po wybranej okolicy.

Telefon łączy się ze sprzętami poprzez Bluetooth. Po treningu aplikacja zapisuje i pokazuje wszystkie ważne statystyki. Masz wgląd w pokonany dystans, średnie tempo, ilość spalonych kalorii. Porównując wyniki z tymi z poprzednich treningów, możesz na bieżąco śledzić swoje postępy i cieszyć poprawą rezultatów.

 

Produkty serii Reebok Strength podnoszą poziom treningu przy każdym powtórzeniu.

Wszystkie zostały zaprojektowane tak, aby maksymalnie zwiększyć moc wyjściową i pomóc Ci osiągać życiowe wyniki, zapewniając wsparcie dla, dzięki czemu możesz wykorzystać pełny potencjał mięśni.Możesz wykorzystać każdą potencjalną siłę, poprzez wyeliminowanie niestabilności i wtórnych słabości.

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym sportowcem, seria Strength ma wszystko, czego potrzebujesz, aby zwiększyć swoją siłę nawet o 10%.

Co sprawia, że bieżnie z serii Reebok JET Series są wyjątkowe?  

jet300

Poza elegancką stylistyką i solidną jakością wykonania widoczną we wszystkich sprzętach Reebok Fitness, wyjątkowa cechą tej serii jest technologia amortyzacji pasa bieżni "Air Motion Technology". Amortyzujące poduszki powietrzne przenoszą powietrze, aby jak najlepiej dostosować się do uderzenia stopy użytkownika o płytę bieżni. Ruchome kanaliki powietrzne pomagają zmniejszyć siłę reakcji podłoża, aby zapobiec przeciążeniom stawów oraz innym potencjalnym obrażeniom podczas biegu, umożliwiając tym samym bezpieczne i dłuższe treningi biegowe.

jet300 

Podkategorie

Jeśli chcesz schudnąć i poprawić kondycję fizyczną nie musisz chodzić na słownię. Trening w domu na maszynach cardio, takich jak bieżnia elektryczna, wioślarz, stepper, rower stacjonarny czy orbitrek, powoduje najszybsze spalanie tkanki tłuszczowej. W tej kategorii znajdziesz urządzenia fitness do ćwiczeń marek Reebok Fitness, Body Sculpture i Body Style. To najlepszy sprzęt do siłowni domowej, na który dajemy nawet 4-letnią gwarancję! 

Najnowsze rozwiązania technologiczne np. w orbitrekach - sensory odbioru pulsu, komputer z motywującymi programami treningowymi, system hamowania EMS, koło zamachowe o wadze 27 kg - gwarantują komfortowy, bezpieczny i efektywny trening w warunach domowych.

LET YOUR CUSTOMER TALK
ABOUT YOUR SHOP


Bacha Sport - autoryzowany główny dystrybutor Reebok Fitness na terenie Polski

Kozielska 439, 44-164 Gliwice

tel. 32 302 97 19

 

Zajmujemy się sprzedażą sprzętu fitness. Prosimy nie kontaktować się w sprawie reklamacji obuwia i tekstyliów - tym zajmują się inne sklepy.


TOP