Co sprawia, że bieżnie z serii Reebok JET Series są wyjątkowe?  

jet300

Poza elegancką stylistyką i solidną jakością wykonania widoczną we wszystkich sprzętach Reebok Fitness, wyjątkowa cechą tej serii jest technologia amortyzacji pasa bieżni "Air Motion Technology". Amortyzujące poduszki powietrzne przenoszą powietrze, aby jak najlepiej dostosować się do uderzenia stopy użytkownika o płytę bieżni. Ruchome kanaliki powietrzne pomagają zmniejszyć siłę reakcji podłoża, aby zapobiec przeciążeniom stawów oraz innym potencjalnym obrażeniom podczas biegu, umożliwiając tym samym bezpieczne i dłuższe treningi biegowe.

jet300 

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego filmu promującego serię mat do jogi marki Reebok Fitness. W naszej ofercie znalazło się wiele mat przeznaczonych dla amatorów jak i wymagających joginów.

Gimnastyka na korytarzu między fotelami w samolocie? Przecież można skorzystać z siłowni lub przeprowadzić pełny trening fitness w komfortowych warunkach nawet na wysokości 12 kilometrów! Z dumą informujemy, że Reebok Fitness jest partnerem rewolucyjnego projektu przewoźnika lotniczego Airbus, który całkowicie zmieni sposób w jaki latamy samolotami.

Prototyp modułu fitness zaprezentowany na lotnisku w San Jose w Kalifornii 24 kwietnia 2017

Projekt zakłada stworzenie modułowych kabin na dalekich trasach, dzięki którym linie lotnicze będą mogły w godzinę dowolnie przemodelować samolot i wstawić do niego pożądane moduły kabinowe, takie jak np.: bar, restaurację samoobsługową, sypialnie, plac zabaw dla dzieci, SPA czy podniebną SIŁOWNIĘ m.in. ze sprzętem i akcesoriami marki Reebok Fitness!

 

Przedstawiamy nowy znak marki Reebok - Reebok Delta - składa się z trzech odrębnych części, które reprezentują zmiany zachodzące w osobie rozpoczynającej aktywny tryb życia, podejmującej nowe wyzwania oraz przekraczającej swoje granice i limity. Zmiany te są przede wszystkim fizyczne, ale również mentalne i społeczne, co odpowiada trzem ramionom znaku Delta.

 

Podkategorie

Jeśli chcesz schudnąć i poprawić kondycję fizyczną nie musisz chodzić na słownię. Trening w domu na maszynach cardio, takich jak bieżnia elektryczna, wioślarz, stepper, rower stacjonarny czy orbitrek, powoduje najszybsze spalanie tkanki tłuszczowej. W tej kategorii znajdziesz urządzenia fitness do ćwiczeń marek Reebok Fitness, Body Sculpture i Body Style. To najlepszy sprzęt do siłowni domowej, na który dajemy nawet 4-letnią gwarancję! 

Najnowsze rozwiązania technologiczne np. w orbitrekach - sensory odbioru pulsu, komputer z motywującymi programami treningowymi, system hamowania EMS, koło zamachowe o wadze 27 kg - gwarantują komfortowy, bezpieczny i efektywny trening w warunach domowych.

LET YOUR CUSTOMER TALK
ABOUT YOUR SHOP

info@twojreebok.pl

TwójReebok.pl
Bacha Sport - autoryzowany główny dystrybutor Reebok Fitness na terenie Polski

Kozielska 439, 44-164 Gliwice

tel. 32 302 97 19

fax 32 302 97 17


TOP