WITAMY W SKLEPIE TWÓJREEBOK.PL

Sklep TwójReebok.pl jest oficjalnym internetowym sklepem dystrybutora marki Reebok Fitness

Sklep TwójReebok.pl

W naszym sklepie nie zapłacisz nic za wysyłkę, a zamówione towary wyślemy Ci na drugi dzień.

Życzymy udanych zakupów!

REEBOK ŚCISK DO DŁONI RAWT-11035

ŚCISKI DO DŁONI RAWT-11035 są przeznaczone dla osób ćwiczacych mięśnie dłoni, przedramion i ramion. Ponadto są używane w procesie rehabilitacji palców i dłoni Opór wytwarzany za pomocą wytrzymałych, wzmocnionych sprężyn Budowa uchwytów zapewnia komfort i pewny chwyt W zestawie 1 sztuka
Array
Cena sprzedaży 59,00 zł
Rabat
Brak
Opis

 

ŚCISK przeznaczony dla osób ćwiczacych mięśnie dłoni, przedramion i ramion. Ponadto używany jest w procesie rehabilitacji palców i dłoni

OPIS PRODUKTU:

  • Opór wytwarzany za pomocą wytrzymałych, wzmocnionych sprężyn
  • Budowa uchwytów zapewnia komfort i pewny chwyt
  • W zestawie 1 sztuka
  • Nr produktu: RAWT-11035
  • Gwarancja 12 miesięcy

REEBOK TO TWARDY FITNESS. Reebok reprezentuje swoje indywidualne i innowacyjne podejście do fitnessu – to fitness nieskrępowany, optymistyczny, odważny i wykraczający poza wszelkie przyjęte normy. Postawa promowana przez Reebok brzmi: „Nie boję się dodatkowego bólu, nie wycofam się przed wyzwaniem, będę ciężko pracować, ponieważ wierzę w siebie”.

Reebok to twardy fitness, który wykracza poza sprawność fizyczną i podąża także w kierunku społecznego i psychicznego dobrego samopoczucia.

Reebok nigdy nie jest zadowolony ze status quo, a zatem stosuje ideę twardego fitnessu także w swoich inicjatywach biznesowych. Oznacza to nieustanne poszukiwanie nowych rozwiązań, aby wspierać innowacjami entuzjastów, którzy sami testują granice tradycyjnego pojęcia sprawności. Efektem tych poszukiwań są niezawodne, innowacyjne i najwyższej klasy sprzęty i akcesoria treningowe o ponadprzeciętnej jakości.

LET YOUR CUSTOMER TALK
ABOUT YOUR SHOP

info@twojreebok.pl

TwójReebok.pl
Bacha Sport - autoryzowany główny dystrybutor Reebok Fitness na terenie Polski

Kozielska 439, 44-164 Gliwice

tel. 32 302 97 19

fax 32 302 97 17


TOP