Trening z obciążeniami daje szereg korzyści. Myśląc jednak o treningu oporowym, najczęściej widzimy przed oczami umięśnionego kulturystę. Nic bardziej mylnego – ćwiczenia siłowe to świetne rozwiązanie także dla pań. Taki regularny trening pomaga w utracie zbędnych kilogramów, ponieważ dochodzi do rozrostu włókien mięśniowych, które zużywając większą ilość energii, przyczyniają się do przyspieszenia metabolizmu.

Reebok_Fitness_Obciazniki

Co sprawia, że obciążniki na nadgarstki Reebok RAWT-11070BL zyskały miano nowatorskich? Otóż, jak mówi znane porzekadło, „diabeł tkwi w szczegółach”. Ergonomiczne rozwiązanie blokady kciuka eliminuje problem zsuwania się obciążników podczas intensywnych ćwiczeń. Ponadto zastosowano kolejne komfortowe rozwiązanie w postaci specjalnej gumowej końcówki, która ułatwia ściąganie i wkładanie obciążników. Warto również zwrócić uwagę na regulację przy pomocy specjalnego rzepu. Walorów opisywanemu produktowi dodaje także dobór kolorystyki: szaro-niebieskie barwy to idealne rozwiązanie dla aktywnych i modnych kobiet.

 rawt-11070bl%200.5kg

Na koniec wymieńmy kilka korzyści, jakie niosą za sobą treningi z obciążeniami. Począwszy od redukcji tkanki tłuszczowej, uelastycznienia ciała oraz polepszenia sprawności fizycznej, po lepsze samopoczucie z powodu osiąganych efektów, na wydzielaniu się hormonów szczęścia kończąc, stwierdzamy, że warto zaopatrzyć się w nasze nowe obciążniki na nadgarstki marki Reebok ;-)

CECHY KTÓRE CHARAKTERYZUJĄ MARKĘ
REEBOK FITNESS

info@twojreebok.pl

TwójReebok.pl
Bacha Sport - autoryzowany główny dystrybutor Reebok Fitness na terenie Polski

Kozielska 439, 44-164 Gliwice

tel. 32 302 97 19

fax 32 302 97 17


TOP