W naszej nowej ofercie znalazło się wiele mat, zarówno dedykowanych zwolennikom jogi i pilatesu, jak i amatorom wymagających treningów. Niezależnie jednak od preferowanych form aktywności fizycznej, warto zadbać o odpowiednio dobraną matę. Mata do ćwiczeń zapewnia nie tylko komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo wykonywanych treningów. 

Reebok_Fitness_Mata_do_jogi

Przy zakupie maty upewnijmy się, że posiada ona odpowiednią długość i jest dostosowana do naszego wzrostu. Niezwykle ważna cechą jest jej grubość: grubsze maty zapewniają lepszą amortyzację i izolację od podłoża. Dobrej jakości mata powinna być wykonana z antypoślizgowego materiału, co więcej takiego, który charakteryzuje się dużą elastycznością i łatwością w utrzymaniu jej w czystości.

Reebok_Fitness_Mata_do_cwiczenReebok_Fitness_Mata_do_jogiReebok_Fitness_Mata_do_cwiczen.jpg

Nasze maty posiadają wszystkie niezbędne cechy ku temu, by twój trening był bezpieczny i komfortowy. Niezależnie od tego, czy preferujesz jogę i pilates, czy ciężkie treningi, u nas z pewnością znajdziesz odpowiednie akcesoria. Zapraszamy do zapoznania się z nowościami serii Reebok Fitness.

CECHY KTÓRE CHARAKTERYZUJĄ MARKĘ
REEBOK FITNESS

info@twojreebok.pl

TwójReebok.pl
Bacha Sport - autoryzowany główny dystrybutor Reebok Fitness na terenie Polski

Kozielska 439, 44-164 Gliwice

tel. 32 302 97 19

fax 32 302 97 17


TOP